BRAFT - strona WWW piekarni & cukierni
https://pochszest.braft.pl

Strona piekarni & cukierni wykonana przez BRAFT. Jest Lekka, szybka i przejrzysta. Na stronie głównej można znaleźć duże logo firmy, odnośniki do pozycji w menu na efektowych animowanch sekcjach ze zdjęciami w tle. Zamieszczono również mini galerię, formularz rejestracji do newslettera, odnośniki do portali społecznościowych oraz spersonalizowaną mapę Google z danymi kontaktowymi poszczególnych placówek.
W menu znajdują się odnośniki do galerii produktów piekarni i cukierni. Link 'Nasza historia’ to animowana linia czasu, pozwalająca na ciekawe przedstawienie najważniejszych wydarzeń z historii firmy. Strona kontaktu zawiera dane kontaktowe, formularz kontaktowy oraz spersonalizowaną mapę Google z danymi poszczególnych placówek.
I tym razem witryna działa dzięki silnikowi WordPress CMS oraz wtyczce Elementor, pozwalającej na edycję dowolnych elementów strony bez konieczności używania kodu. Niniejsza strona WWW nie generuje żadnych dodatkowych kosztów, wszystkie wtyczki, przy pomocy których została zbudowana są darmowe.